Workshop ‘Overleven in de eetjungle’

Gratis workshop: ‘Overleven in de eetjungle’

Op vrijdag 13 mei wordt een gratis workshop gegeven met als thema ‘overleven in de eetjungle.’ Hier leer je dus alles over de vele kennis die er nu allemaal bekend is over voeding en gezondheid. Er kan een kleine groep van 15 studenten meedoen.

De workshop wordt gegeven door de Brickhouse Academy die normaal professionals voorlicht met hun kennis op het gebied van gezondheid en psychologie, dit met een toegangsprijs. Nu komen ze speciaal voor ons naar de Haagse Hogeschool om voor onze studenten deze workshop te geven, ontzettend leuk en leerzaam! Bovendien krijg je tijdens de workshop een boek om te gebruiken, met alle nodige informatie.

De workshop wordt gehouden van 13.30 tot 16.00u op De Haagse Hogeschool, de exacte locatie wordt nader bekend gemaakt. Zou je hier bij willen zijn? Stuur dan snel een mail naar sv-brainfood@hhs.nl. Wees snel want er is dus beperkt plek!