Twee studenten gezocht!

Unieke kans voor praktijkervaring (voor tweede en derdejaars)

Een studententeam van de TU Delft bouwt elk jaar een extreem zuinige auto waarmee ze deelnemen aan de Shell Eco-marathon, die dit jaar in Londen zal plaats vinden. Omdat de bestuurders moeten voldoen aan een minimum gewicht wordt gebruik gemaakt van een dieet. Hiervoor vragen ze onze hulp!

Wat je concreet gaat doen: Er moet een dieet worden opgesteld voor twee vrouwelijke bestuurders van 21 jaar die ongeveer 4 kg lichter moeten worden. Je zult hierbij samenwerken met studenten van de TU Delft en je wordt begeleid door een sportdiƫtist. Ook heb je de mogelijkheid om op eigen initiatief naar Londen te reizen tussen 30 juni t/m 3 juli. Dit is echter niet noodzakelijk.

Een ontzettend leerzame opdracht die je kunt gebruiken voor praktijkervaring en het staat goed op je CV! Lijkt het je gaaf om een aandeel te hebben in de jaarlijkse Shell Eco-marathon in Londen? Of wil je meer weten? Mail dan naar sv-brainfood@hhs.nl met je motivatie waarom jij dit kan!

12711170_1103515099682270_4137346071497931850_o